Ençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü Haberleri

Ençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü Haberleri

Kale'de etkinlik

Kale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Malatya Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi ve Kale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kale ilçesinde bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Gönüllü gençler Kale'de

Kale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Malatya Beydağı Gençlik Merkezi ve Kale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kale ilçesinde bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Çok çalışın

Kale Belediye Başkanı Murat Koca, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Malatya Beydağı Gençlik Merkezinin gerçekleştirdiği semaver sohbetleri programı kapsamında gençlerle bir araya geldi.

Gönüllü gençler Kale’de

Kale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Malatya Beydağı Gençlik Merkezi, Kale ilçesinde bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Voleybol turnuvası

Hekimhan Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen “Kurumlar arası Voleybol Turnuvası” başladı.

Yangın tatbikatı

Kale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından Kale İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğrencilere yangın eğitimi ve tahliye tatbikatı gösterildi.

Dereceye girenler ödüllendirildi

Kale ilçesinde "Amatör Spor Haftası" dolayısıyla Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde çeşitli spor etkinlikleri düzenlendi.