Emine Akkurt Haberleri

Emine Akkurt Haberleri

Ekonomi çıkmaza girdi

AK Parti iktidarının yanlış politikalarla ekonomiyi çıkmaza soktuğunu kaydeden Saadet Partisi Malatya Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, 'Saadet Partisi olarak hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere, itibar uğruna yapılan israflara karşı çıkarak ‘Bu tencerede artık dert değil, aş pişirmek istiyorum’ diyen herkesi, ‘Geçim İttifakı’na davet ediyoruz' dedi.

Rahmetle anıyoruz

Malatya’da, 7'den 70'e herkes Erbakan Hoca’ya olan duygularını fikir duvarına yazdı.

Yerel yöneticiler ayrıştırıyor

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, seçim çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda kayısı fabrikasını ziyaret eden Akkurt, işçilerle toplantı düzenledi. Yeşilyurt’un inşaatlardan ibaret olmaması gerektiğini vurgulayan Akkurt, yerel yöneticilerin Malatya halkını hizmet götürme noktasında ayrıştırdığını söyledi.

STK’lar önemli

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, Yeşiltepe Derneği’ni ziyaret ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi.

Değişimi hep birlikte yapalım

Saadet partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt seçim çalışmaları kapsamında Kanalboyu’nu gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sıkıntı ve talepleri dinleyen Akkurt, Büyükşehir’de Osman Marasalı’nın, Yeşilyurt’ta ise kendisinin desteklenmesini istedi.

Adil ve eşit bir yönetim

Saadet Partisi Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Köy Garajı’nda esnaflarla bir araya geldi. Sorun sıkıntı ve talepleri dinleyen Akkurt, vatandaşlardan sandığa gitmelerini istedi. Seçildikleri takdirde Malatya’yı eşit ve adil bir şekilde yöneteceklerine dair söz verdi.

'Malatya ders verecek'

Saadet Partisi (SP) Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Emine Akkurt, 31 Mart tarihinde yapılacak mahalli daireler seçimlerinde Malatya halkının iktidara bir ders vereceğine inandığını belirterek, “Şuanda Malatya'mızda olduğu gibi tüm Türkiye’de Saadet Partimize yoğun bir desteğin olduğunu gözlemlemekteyiz” dedi.

Yerel seçimler bir hizmet ve proje yarışıdır

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı ve Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt beraberinde partililer ile birlikte Buğday Pazarı’nı ziyaret etti.

El birliğiyle değiştirmemiz gerekiyor

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye başkan adayı Emine Akkurt, 31 Mart mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Başörtülü kadınlar üzerinden darbe yapıldı

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt’un Yeşilyurt’un Tecde Mahallesi’nde seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Akkurt, 28 Şubat Postmodern Darbesi’ni hatırlatarak, başörtülü kadınlar üzerinden darbe yapıldığına dikkat çekti.

Eleştiri olmazsa olmaz

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Cemali Marasalı, Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt ve beraberinde partililer ile birlikte BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gezer ve üyeleri ile bir araya geldi. Marasalı, “Bizler sivil tolum örgütlerinin yanımızda değil karşımızda olmasını isteyen bir partiyiz” dedi.

Eleştiriye açığız

Saadet Partisi Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Konak Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek, sorun ve sıkıntıları dinledi. Her zaman vatandaş ve esnafların yanlarında olacaklarını ifade eden Akkurt, eleştiriye açık olacaklarını ve sorunları el ele vererek aşacaklarını söyledi.

Yeşilyurt’a Saadet gelsin

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, Yeşilyurt’a bağlı Gündüzbey Nahallesi’nde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlerin önemine değinen Akkurt, projelerinden bahsetti, kendisine ve partisine destek istedi.

Akkurt dualarını aldı

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, 14 Şubat sevgililer günü dolayısıyla Malatya Huzur Evindeki yaşlıları ziyaret ederek, bir süre sohbet edip, sorunlarını ve tavsiyelerini dinledi.

Ahlak dışı yöntemler

Saadet Partisi Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, son günlerde Saadet partisi ve şahsına yönelik saldırılar yapıldığını belirterek, düzenlediği basın toplantısında “Bu süreç bir savaş değil, hizmet üretme sürecidir, yerel seçimdir” mesajı vererek, böyle bir tutum içerisinde olanları vazgeçmeleri konusunda uyardı.

Akkurt Yeşilyurt’a talip

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Saadet Partisi (SP) Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Emine Akkurt oldu. Akkurt, “Biz memleketimizi adaletle, dürüstlükle, nizamla, bereketle, eşit katılımla yönetmeye talibiz. Malatya’da bugüne kadar bunun olmadığına hepimiz şahit olduk” dedi.