Elektrikçiler Haberleri

Elektrikçiler Haberleri

Sorunlar konuşuldu

Ahilik haftası kapsamında Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası üyeleri, bir araya geldi. Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İbrahim Halil İçen, üyelerin mesleki faaliyetleriyle ilgili sorunların çözümü noktasında yapılabilecekleri konuşmak için bir araya geldiklerini söyledi. 

‘Korsan elektrikçilere’ dikkat

Piyasada iş yapan ‘korsan elektrikçilere’ dikkat edilmesi uyarısında bulunan Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı İbrahim Halil İçen, “Can ve mal güvenliğiniz için tüm elektrik işlerinizi oda üyesi olan yetkili elektrikçilere teslim ediniz” dedi.

AKSA malzeme satamaz

Elektrik dağıtım şirketi AKSA Elektrik’in malzeme satışı yapmasının yasal olmadığını belirten Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Halil İçen, “Firma ile konuşup, herhangi bir sonuç alamadığımızdan konuyu bakanlığa taşıdık” dedi.

İstişare toplantısı

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından her yıl geleneksel hale getirilen oda üyelerinin sorun ve taleplerinin masaya yatırıldığı kurumlar ile yapılan istişare toplantısı düzenlendi.

Elektrikçiler toplandı

Malatya Elektrikçiler Odası Başkanlığı 2018 yılı ilk toplantısını gerçekleştirdi.