Ekonomi Heyeti Haberleri

Ekonomi Heyeti Haberleri

CHP heyetinden MÜSİAD'a ziyaret

CHP'nin Malatya'ya gelen ekonomi heyeti, çeşitli sivil toplum kuruluşları ziyareti kapsamında MÜSİAD Malatya Şubesi'ni de ziyaret etti.

Ekonomi Heyeti Malatya’da

CHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan ‘Ekonomi Heyeti’ Malatya ziyaretleri kapsamında Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Heyet, ülke genelinde yaşanan sorun ve sıkıntıları rapor haline getirmek için illeri ziyaret ettiklerini ifade ettiler.

İstişarelerde bulundular

CHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan Ekonomi Heyeti, Malatya’daki sivil toplum kuruluşları ziyareti kapsamında Ticaret Borsasını da ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Sorunları dinliyoruz

CHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan Ekonomi Heyeti Malatya ziyaretleri kapsamında Malatya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Etkili politikalar bekliyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve Adana Milletvekili Ayhan Barut’tan oluşan Ekonomi Heyeti, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (MESOB) ziyaret ettiler.

CHP heyeti MÜSİAD’ta

Malatya’da çeşitli sivil toplum kuruluşları ile görüşen CHP Ekonomi Heyeti, MÜSİAD Malatya Şubesini de ziyaret ederek istişarelerde bulundu.