Dağdeviren Haberleri

Dağdeviren Haberleri

Personele moral ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde Malatya Valisi Aydın Baruş, Jandarma Kıdemli Albay Ercan Altın, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ile birlikte 2022 yılına görevi başında giren personellere moral ziyaretinde bulundu.

Dağdeviren’den miniklere sürpriz

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, kendisiyle tanışmak isteyen çocuklara sürpriz yaparak okullarına giderek sınıflarında ziyaret etti.

Şampiyon eldivenlere hediye

Kick Boks A Milli Takım sporcusu ve Türkiye Şampiyonu Yakup Yiğit, Dünya Kick Boks Şampiyonası öncesi ziyaretlerde bulunup, manevi destek alıyor. Yiğit, Türkiye Şampiyonu olduğu turnuvada taktığı eldivenleri, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e hediye etti.

Şehit ve gazi ailelerine ziyaret

Emniyet Müdürü Dağdeviren’den şehit ve gazi ailelerine ziyaret.

Emniyet müdürü engelledi

Malatya'da alt geçitte beton blokların üzerine çıkarak intihar girişiminde bulunan genci İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ikna ederek bulunduğu yerden indirdi.

Vali ve Emniyet Müdürüne ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı ve üyeleri, Malatya Valisi Aydın Baruş ve Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i ziyaret etti.

Saldırganı yakalayan 2 polise ödül

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İyi Parti il Başkanlığının da bulunduğu iş merkezinin girişine saldırarak kapı ve tabelaların yer aldığı yan camları kıran saldırganı olaydan 10 dakika sonra yakalayan 2 polis memurunu ödüllendirdi.

Polis eşleri unutmadı

Polis Eşleri Derneği Malatya Şube yönetimi Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle eşlerini ziyaret edip, kuruluş yıldönümünü tebrik ettiler.

Gürkan Emniyet'te

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i ziyaret etti.

Şer güçlere boş hayal vurgusu

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 'Umudunu vatanımızı ve milletimizi bölmeye bağlamış şer güçler, boş hayallerini asla gerçekleştiremeyeceklerdir' dedi.

Suç oranı düştü

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'in göreve gelmesi ile başlattığı uyuşturucu ve suçlarla mücadelede önemli başarılara imza atıldı. Narkotik başta olmak üzere tüm birimlerin koordineli çalışması ile kentte suç oranında ciddi düşüş yaşanırken, uyuşturucu ile mücadelede de bir önceki yıla göre önemli başarı sağlandı.

Ticari taksiyle denetime çıktı

Malatya'da İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında yurt genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sahada olan ekipleri, bindiği taksiyle denetledi.

Engelli genç telsizden polislere anons geçti

Malatya'da engelli genç telsizden polislere anons geçti.

Müdür'den uyarı mektubu

Malatya İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren, öğrencilere dijital mektup göndererek, örgütlere karşı uyardı.

Emniyete teşekkür

Malatya Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce, korsan servisçilik ile ilgili mücadele başlatan Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e teşekkür ederek, korsan servis taşımacılığına karşı mücadelelerinin devam edeceğini söyledi.

Müdür’den örnek davranış

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren tarafından kaleme alınan iki adet şiir kitabı, geliri engellilere harcanmak üzere Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubuna teslim edildi.

Emniyet Müdürü Dağdeviren'den çocuklara doğum günü sürprizi

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, babası İdlip'te görevli olan 5 yaşındaki Muhammed ile yine babası demiryollarında makinist olan 4 yaşındaki Amine'ye sürpriz doğum günü pastası götürdü.

Emniyet müdüründen doğum günü sürprizi

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İdlib'de görevli uzman çavuşun 5 yaşına giren oğlu ile TCDD'de görevli makinist babanın kızına doğum günü sürprizi yaptı

'Mercedes Kadir' Polis Haftasını unutmadı

Araba sandığı tahta sırık ile dolaşarak Malatya'nın maskotu haline gelen 'Mercedes Kadir' lakaplı Fatih Kaydı, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i telefonla arayarak Polis Haftasını kutladı.

Gürkan'dan Dağdeviren'e ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i ziyaret etti.

Yetkililerden bilgi aldı

Vali Baruş, maske ve dezenfektan üretimi yapan liseleri ziyaret etti.

Mahalle ziyaretleri sürüyor

Malatya Valisi Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü.

Dağdeviren'e ziyaret

Malatya'nın Darende İlçesi emniyet müdürü, bölge trafik amiri ve ilçedeki basın mensupları, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i makamında ziyaret etti.

Kahtalı teşekkür etti

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, kentin huzuru ve güvenliği için 24 saat görevde olan polis teşkilatına teşekkür etti.

Emniyet’e minibüs bağışladı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) üyesi bir iş adamı tarafından Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bir adet minibüs bağışlandı.

Neşet Ertaş Türküleri Konserine ilgi

Malatya' da Neşet Ertaş Türküleri Konseri düzenlenerek ilgi gördü.

Neşet Ertaş için şiir yazdı

İnönü Üniversitesi'nde düzenlenen 'Neşet Ertaş türküleri' konserinde Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'in ünlü sanatçı için yazdığı şiir büyük beğeni topladı.

Taraftar Emniyet’te

Malatyaspor Taraftarlar Derneği, Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Metruk binalara çözüm ürettik

Ciddi güvenlik ve asayiş sorunu oluşturan metruk binalar için çözüm ürettiklerini belirten Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, “Metruk binalarla ilgili muhtarlara gidiyoruz. Bize gösterilen metruk binaların bir kısmı yıkıldı. Bazı yıkılamayan yerler var. Bizi aşan konular. Bina, düzgün duruyor, yıkılma kararı da yok. Sahibi de razı değil, gelen giden oluyor diyor, biz de, oraları sık sık kontrol ettiriyoruz" dedi.

Müdür Dağdeviren Battalgazi'de

Geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde Sinop Emniyet Müdürlüğü görevinden Malatya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Dağdeviren, iadei ziyaret kapsamında Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i makamında ziyaret etti.