Çekici Haberleri

Çekici Haberleri

Minibüs ile çekici çarpıştı

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde yolcu minibüsü ile çekicinin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.

Damattan ilginç çözüm

Malatya'da nişanlısının 'gelin arabası vosvos olsun' isteğini kırmak istemeyen oto kurtarma işi yapan damat Furkan Karakaplan, aracının üzerine yüklediği vosvosu ve çekiciyi gelin arabası yaptı.

Davetlileri ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Gastronomi Turizm ve Tanıtım Derneği tarafından düzenlenen 'Kayısı Çiçeği Şenliği' için Malatya'ya gelen acente ve tur sahipleri, yuotuberlar, gezginler ve gurmeleri, tarihsel ve kültürel yapısıyla dikkat çekici bir atmosfere sahip Çırmıhtı'da misafir ederek, bölgenin tarihi, medeniyeti ve yöresel lezzetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Çekici ile uyuşturucu

Malatya'da çekici üzerinde uyuşturucu sevkiyatı polise takıldı.

Çekici üzerinde uyuşturucu sevkiyatı

Malatya'da çekici üzerinde uyuşturucu sevkiyatı polise takıldı.

Malatyalılar meydan okuyor

Malatya'da, korona virüs vaka sayısı artış hızını arttırırken, yoğun bulaş riskine rağmen cadde ve sokaklarındaki yoğunluk dikkat çekici bir hal aldı.

Farklı bir değer katacak

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Çağın gerekliliklerine uygun bir bakış açısıyla projesini tamamladığımız, modern ve nezih alanlarıyla dikkat çekici bir görüntüye sahip olacak yeni Belediye Hizmet Binamız, yeni yatırımlarla değişim trendinde olan Yeşilyurt'umuzun gelişim sürecine büyük katkılar sağlayacaktır' dedi.

Yeşilyurt'ta sonbahar

Tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çekici bir atmosfere sahip Yeşilyurt'ta, gökyüzünün maviliği ile muhteşem manzaranın bütünleşmesi sonucunda eşsiz güzellikler ön plana çıkmaya başladı.

Çalışmaları yerinde inceledi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Çırmıktı'mızın geçmişten bugüne kadar gelen zenginliklerini farklı ve dikkat çekici yatırımlarla tüm dünyanın beğenisine sunacağız.' diye konuştu.

Kimyasallar bilinçli kullanılmalı

Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Fevzi Çiçek, son yıllarda dikkat çekici bir şekilde üretimi artan tütün yetiştiriciliğinde kullanılan kimyasal ilaçların kontrollerinin sağlanması ve gelişigüzel ilaçlama yapılmaması gerektiğini söyledi.

Yeşilyurt örnek gösterilen bir ilçe

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt Belediyesi olarak dört yıllık süreçte eğitim, kültürel ve sanatsal hizmetlerde farkındalık oluşturan ve dikkat çekici hizmetlerimizi hemşehrilerimize sunduk. Yeşilyurt, eğitim hizmetlerinde örnek gösterilen bir ilçedir” dedi.