Ahmet Ercan Uçkan Haberleri

Ahmet Ercan Uçkan Haberleri

Gündem ekonomi

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı’nca organize edilen ve bir süredir devam etmekte olan “Gönül Buluşmaları” , sorunların dile getirildiği istişare toplantılarına dönüştü. Gelecek Partisi İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan,” Kime dokunsak binlerce ‘ah’ işitiyoruz. Halkımızın durumu sıkıntılı bunu çok net sahada görüyoruz” dedi.

Yazık bu millete!

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan, Malatya'nın her dönem AK Parti’ye güçlü bir destek verdiğini ancak arzu ettiği hizmetleri alamadığını söyledi. Malatya’yı yönetenler sanki ayrı partilerden seçilmiş gibi hareket ediyor. Birinin yaptığını diğeri yıkarak sözde yenisini yapıyor. Yollar ve kaldırımlar defalarca sökülüp yeniden yapılıyor. Trafik, yaz-boz sistemiyle yönetiliyor. Yazık değil mi bu millete” dedi.

Yeni il yönetim belli oldu

Bir süre önce Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından Malatya İl Başkanlığı görevine getirilen Dr. Ahmet Ercan Uçkan'ın birlikte çalışacağı yeni il yönetim kurulu belli oldu.

'İnsanlar mutsuz ve umutsuz'

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan, iktidarın ülkeyi yönetemez hale geldiğini ileri sürerek, iktidarın kontrolü kaybettiğini, insanların mutsuz ve umutsuz olduğunu kaydetti. Uçkan, Malatya'da da durumun iç açıcı olmadığını belirterek, 'Kent, kavgalara kurban ediliyor, hak ettiği hizmetleri alamıyor' görüşünü savundu.

Uçkan İl Başkanı

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı görevine Ahmet Ercan Uçkan atandı.

24 Haziran Milat Olacak

AK Parti Malatya Milletvekili aday adayı Ahmet Ercan Uçkan, “24 Haziran 2018 tarihi, her şeyin yeni yüzüyle ortaya çıkacağı, eskinin ders çıkarılması ve ibret alınması gerekli bir süreç olarak geçmişte kalacağı bir tarihi ifade etmektedir” dedi.

Uçkan çalışmalara başladı

24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçimlerde AK Parti’den Malatya Milletvekili aday adayı olan Dr. Ahmet Ercan Uçkan, seçim çalışmalarına hız verdi.