Dönmezer yeniden seçildi

HÜDA PAR Malatya İl Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen 2. Olağan İl Kongresi'nde mevcut Başkan Mehmet İlker Dönmezer, seçime katılan delegelerin tamamının oyunu olarak yeniden il başkanlığı görevine seçildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Pandemi nedeniyle maske takma ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek HÜDA PAR Malatya İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen kongreye il başkanlığı teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.  Kongrede, mevcut Başkan Mehmet İlker Dönmezer, seçime katılan delegelerin tamamının oyunu olarak güven tazeledi. Gerçekleştirdikleri kongrenin ardından açıklamada bulunan Dönmezer, daha önce ilçe kongrelerini gerçekleştirdiklerini belirterek,  "Bugün de 2’inci olağan İl kongremizi tek aday ve tek listeyle gerçekleştirdik. Yönetimde bazı değişiklikler yaparak inşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz. Malum Pandemi’den dolayı her şey sönük geçiyor bundan il kongrelerimiz ve çalışmalarımızda nasibini alıyor. 2 senedir var olan çalışmalarımızdaki eksikliklerimizi görerek, yapacaklarımızı biraz daha irdeleyerek, daha hızlı ve düzenli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

'Dürüst siyaset gerçek adalet sloganıyla yola çıktık'

HÜDA PAR olarak “Dürüst siyaset gerçek adalet” sloganıyla yola çıktıklarını anımsatan Dönmezer, "Partimiz kuruluşundan bu yana kendi hedeflerinden taviz vermeden Allah’ın izniyle yoluna devam etmekte. Çok gelişim değişim sürecinden ziyade toplumun bilinçlenmesi ve kendi eksikliklerini görme noktasında hedeflerini adım adım ilerleten ve hedeflerine adım adım varmaya çalışan bir siyasi partiyiz. HÜDA PAR olarak genel hedefimiz iktidarda da olsak muhalefette de olsak ilkelerinden taviz vermeden, popülist bir siyasetle değil, amaçlarına uygun bir şekilde muhalefetimizi yapabilmektir. Buda toplumun bilinçlenmesi ve kendi değerlerine dönmesiyle olacak inşallah. Dünya genelinde var olan sıkıntı ve sorunların çözümü noktasında HÜDA PAR kendi gücü ölçüsünde donanımlı ekipleriyle her zaman sahada. Mahalle çalışmalarımız esnaf ziyaretlerimiz Pandemi’den dolayı ne kadar sönük geçse de gücümüz ölçüsünde yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu. 
 

Haber Merkezi

Yusuf Cici

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN