Çalık teşkilatla buluştu

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ziyarette, Battalgazi teşkilatının üyelik çalışmaları hakkında Milletvekili Çalık’a bilgi veren AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Toplantımıza iştirak eden başta; Milletvekilimiz Öznur Çalık olmak üzere siz değerli teşkilat mensuplarımıza hoş geldiniz diyorum. 103 mahallemizdeki sorunlarımızla teker teker ilgilenen, Battalgazi’mizin derdini kendine dert edinen Milletvekilimiz Öznur Çalık’a bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bizler Battalgazi İlçesi olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman en büyük desteği vermiş, Türkiye genelinde derecelere girmiş bir ilçe olarak yolumuza devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu üye seferberliği çalışmalarımızı sonlandırmış bulunmaktayız. 38 bin 800 olan üye sayımızı üç aylık bir çalışma sonucu 51 bin 165’ çıkardık. Bu noktadan dolayı da teşkilat mensuplarımıza göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Gücümüze güç katmaya devam edeceğiz

Teşkilat mensuplarına katılımlarından ötürü teşekkür eden Milletvekili Çalık ise, “Gençlik kollarımızdan kadın kollarımıza, kadın kollarımızdan, ana kademe teşkilatımıza ve bu çalışmalarda emeği geçen diğer teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Battalgazi İlçesi her zaman olduğu gibi bugünde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dimdik ayakta olduğunu gösterdi. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu desteğini sürdürecektir. Bizler AK teşkilatlar olarak günden güne gücümüze güç katmaya ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Toplantı sonrasında Milletvekili Öznur Çalık, üyelik çalışmalarında üstün başarı gösteren Gençlik Kolları üyelerine plâket takdim etti. 
 

Bülten

Yusuf Cici

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN