Basın bize destek oluyor

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan, gazetemizi ziyaret etti. Özcan, 2020 yılında kuru kayısıda çok önemli bir dönemin başlangıcına vesile olacak yatırımlara imza attıklarını belirterek, 'Bu yatırımları yaparken de, hayata geçirirken de kamuoyunda bunları paylaşabilme ve kamuoyu oluşturma açısından basın bize çok ciddi destek verdi' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Basın bize destek oluyor
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan, gazetemizi ziyaret etti. Özcan, 2020 yılında kuru kayısıda çok önemli bir dönemin başlangıcına vesile olacak yatırımlara imza attıklarını belirterek, "Bu yatırımları yaparken de, hayata geçirirken de kamuoyunda bunları paylaşabilme ve kamuoyu oluşturma açısından basın bize çok ciddi destek verdi" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

MTB Başkanı Ramazan Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle, gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Özcan, Net Haber Gazetesi'nin, özellikle kuru kayısı konusunda yapılan bütün yatırım ve çalışmaları hiçbir menfaat ve çıkar gözetmeden kamuoyuyla paylaştığını söyledi. Özcan, pandemi dolayısıyla uzun zamandır gazetecileri, ziyaret edemediğini ifade ederek, " Salgından dolayı 2020 yılı zor ve meşakkatli geçti. Özellikle medya sektöründe de gerek yazılı gerekse görsel anlamda hizmet veren birçok arkadaşımız Covid-19 pandemisinden dolayı rahmet-i rahmana kavuştu. Büyük bir bölümdeki arkadaşlarımız da bu hastalığı geçirdi. Ben özellikle bu alanda hizmet veren ahirete intikal etmiş kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum" diye konuştu.

Yerel basın önemli

Yerel basının önemine değinen Özcan, "Özellikle tarım sektörüyle ilgili gerek kuru kayısıyla ilgili haberlerimizi kamuoyunun gündemine taşıyan, hiçbir menfaat ve çıkar gözetmeyen Malatya basınına teşekkür etmek istedik. Haberlerimizi kamuoyunu gündemine taşıma konusunda bize ciddi anlamda yardımcı oldu. Kayısı, Malatya'nın ekonomisi ve sosyal hayat açısından da çok önemli. Hepimiz bunun farkındayız. Özellikle yerel medya hiç bir sıkıntı ve soruna takılmaksızın bize ciddi anlamda destek oluyor" şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Net Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Keskin ise, haberleri yerel imkanlar ölçüsünde en doğru şekilde en kısa sürede vatandaşa ulaştırmaya çalıştıklarını belirtti.

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN