Bana yakışmadı

Hatayspor ile oynanan ve 2-0 kaybedilen karşılaşma sonrası taraftarlarla tartışan Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, futbolculara çöp denilmesini kabullenmediğini belirterek, cevap vererek hata yaptığını söyledi. Erdoğan, 'Bir provokasyon eyleme malzeme olduğum için çok üzgünüm. Hatam bu kumpasa alet olmak. Bu bana yakışmadı' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Bana yakışmadı
Hatayspor ile oynanan ve 2-0 kaybedilen karşılaşma sonrası taraftarlarla tartışan Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, futbolculara çöp denilmesini kabullenmediğini belirterek, cevap vererek hata yaptığını söyledi. Erdoğan, "Bir provokasyon eyleme malzeme olduğum için çok üzgünüm. Hatam bu kumpasa alet olmak. Bu bana yakışmadı" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor’un sportif direktörü İzzet Erdoğan, Hatayspor ile oynanan ve 2-0 kaybedilen karşılaşma sonrası taraftarlarla tartışma yaşamıştı. Erdoğan, Hatayspor maçı sonrası yaşananlara ilişkin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Erdoğan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “35 yıllık futbol hayatımın hiçbir evresinde ne antrenörlüğüm ne futbolculuğum ne de sportif direktörlük görevimde birçok deplasman müsabakalarımda şahsıma hakaret edilmesine rağmen hiçbir zaman cevap vermemiş iken şahsıma itham edilen iftirayı asla kabul etmiyorum. Lakin futbolcularıma ‘çöp’ denmesi ve bunu kabullenmeyip, cevap verme hatasını yaparak, bir provokasyon eyleme malzeme olduğum için çok üzgünüm. Hatam bu kumpasa alet olmak. Bu bana yakışmadı. Bu süreçte bana destek olan tüm yakınlarıma, beni tanıyanlara gerçek büyük Malatya taraftarına teşekkürü bir borç bilir, teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun."

Nevzat Kanar

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN