Bakan Koca ile istişare

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı ziyaret ederek, Malatya'daki sağlık yatırımlarıyla ilgili istişarede bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Sağlık Bakanı Koca'ya TBMM'de gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Tüfenkci, "TBMM’de Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'yı ziyaret ederek, Malatya genelinde hastanelerimizdeki doktor ihtiyaçlarımız ve yapımı tamamlanan Battalgazi Devlet Hastanemiz başta olmak üzere, ilimizdeki sağlık yatırımları ve planlanan projeler üzerine istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımız her zaman bizlerle iletişim halinde oldu ve taleplerimize samimi bir şekilde çözüm üretti. Bakıldığında Malatya'mız aldığı sağlık yatırımlarıyla bir sağlık üssü durumunda. Tabi biz hiç bir zaman 'bunlar yeter' demedik. Bu anlamda son ziyaretim de bazı talepler üzerine. Sayın Bakanım her zamanki sıcaklığı ve samimiyetiyle eğildi taleplerimize. Kendisine bu anlamda teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • orhan ince | 26 Mayıs 2022 13:26

    eskiden kuyruğa giriyordu vatandaş en azından muyane oluyordu peki ya şimdi ne oluyor milletvekili vatandaş muyane için ortalama bir ile iki ay sonraya rendavu alabiliyor peki hasta hasta 2 ay sonrayı nasıl bekleyecek. işte durum bu.

BUNLARA DA BAKIN