Akşener'e sert tepki

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, İyi Parti Genel Başkanı meral Akşener'e Recep tayyip Erdoğan sözleri için sert tepki gösterdi. Tüfenki, Bazı muhalefet liderleri Amerika'ya ve Netanyahu'ya ses çıkaramadığı için utanmadan, sıkılmadan Cumhurbaşkanımız'a saldırıyor dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Milettvekili Bülent Tüfenkci, zirai don nedeniyle mağdruyet yaşayan çiftçileri ziyaret ederek sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Bölgedeki sorunlar hakkında Tüfenkci’ye bilgi veren Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, bölgenin zeminde aşırı su birikintisi yaşandığını kaydederek “Burada taban suyu oluşmaya başladı. Bölgeler bataklık haline geldi. Su geldi ama problemleri ile geldi. Tabanda su oluşunca topraklar kireçlenecek. Burada DSİ bir önlem almalı. Sizden de gereken desteği bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Mağduriyetin giderilmesi için gerekenin yapılacağını belirten Tüfenkci, tarım ve üretimin önemine de dikkat çekerek, "Bizler, sizlerin önünü açmak, Türkiye’nin üretimini arttırmak, insanımıza iş ve aş bulma noktasında hem tarımımızı geliştirmek hem de tarıma dayalı sanayimizi geliştirmek noktasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gece gündüz çalışıyoruz. Biz tarıma önem veriyoruz. Üretime önem veriyoruz ve Türkiye’nin kalkınmasının üretimden geçtiğini de biliyoruz” dedi.

Türkiye’yi zor durumda bırakma hesapları yapılıyor

Türkiye’nin de bulunduğu İslam coğrafyasındaki oynanan oyunların amacının Türkiye’yi yalnızlaştırma ve zor durumda bırakma hesaplarından kaynaklandığını belirten Tünfenkci, "Türkiye’yi yalnızlaştırmaya çalışıyorlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mazlumların yanında duruşunu, masum çocukların ve kadınların yanında duruşunu hazmedemiyorlar. Vu bu nedenle sürekli ‘Türkiye aleyhine nasıl oyun kurarız, Türkiye’yi nasıl zor durumda bırakırız’ hesabını yapıyorlar. Baktığımızda yakın coğrafyada oynanan oyunların büyük bir bölümü ise Türkiye üzerine oynanan oyunlar. Milletimiz bu oyunları görüyor ve bu oyunları bozacak da milletimizdir" şeklinde konuştu.

Akşener’e sert tepki

Tüfenkci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik kullandığı ifadeleri nedeniyle İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sert tepki gösterdi. Tüfenci, "Dünya genelinde zulmü işleyen İsrail’e ses çıkaramayanlar, Netanyahu’ya ses çıkaramayanlar nasıl Filistin’i ve mazlum halkı suçluyorlarsa, Türkiye’de ise bazı muhalefet liderleri Amerika’ya ve Netanyahu’ya ses çıkaramadığı için utanmadan sıkılmadan Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar. Cumhurbaşkanımız ile İsrail Başbakanını bir tutacak kadar şaşırmış ve onların ekmeğine yağ süren bir siyaset izliyorlar” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mustafa | 24 Mayıs 2021 12:58

    Sn. Tüfenkçi geçmişte Rahmeti Menderes,Demirel, Erbakan, Ecevit Fabrikalar kurmuş Milletine İstihdam sağlamış vefalı İnsanlardı, Siz 20 yıldır İktidardasınız Fabrikalar kuracağınız yerde Onların kurdukları Fabrikaları kapatarak Gençlerimizi İŞSİZLİĞE mahkum ettiniz , kalbinizde Merhametten eser yok, çıkmış yol yaptık köprü yaptık diyorsunuz , yol, köprü karın doyurmuyor.

BUNLARA DA BAKIN