AK Parti milletle yürüyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP'nin hakaretten medet uman bir parti haline geldiğini belirterek, 'AK Parti milletle yürüyor, vesayetçilere, hainlere ve darbecilere dur diyor. CHP ise sanatçı, işçi, çiftçi, öğretmen, asker, polis kim varsa herkese hakaret etmekten çekinmiyor' açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Milletvekili Çalık, beraberindeki partililerle Malatya'nın Arguvan ilçesini ziyaret etti. AK Parti Arguvan İlçe Teşkilatını ziyaret eden Çalık, AK Parti kadroları olarak her zaman icraat yapmanın, hizmet üretmenin, eserler kazandırmanın peşinde koştuklarını belirterek, "AK Parti milletin partisidir, milletle yürüyen partidir ve dinamik bir teşkilata sahiptir. AK Parti, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitimden sağlığa, ulaşımdan sanayiye, ekonomiden tarıma birçok alanda dev yatırımlarına devam etmektedir. Biz, tek vazifemizi Hak'ka ve halka hizmet olarak görüyoruz." ifadesini kullandı. Çalık, CHP'nin hakaretten medet uman bir parti haline geldiğini ifade ederek, "AK Partimiz, milletle birlikte vesayetçilere, hainlere ve darbecilere dur diyen bir partidir. CHP ise sanatçı, işçi, çiftçi, öğretmen, asker, polis kim varsa herkese hakaret etmekten çekinmeyen partidir." açıklamasında bulundu. Çalık, ilçeye yapılan yatırımlarla ilgili de bilgi verdi. Öznur Çalık, daha sonra Arguvan Kaymakamı Gökhan Dolaş'ı da ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • orhan ince | 23 Ocak 2021 14:15

    doğru millete yürüyor marketlerde 2 ay önce yudum ayçiçek yağı 5 kğ. 59 tl idi bu gün markette 80 tl trend yolda 102 tl birazda bu firmalara yürüseniz cengiz holdinğ limak bu haksız yapılan zamları bizmi denetleceğiz.

  • DELİDİR | 23 Ocak 2021 10:43

    Millet onlara bir yürürse siz o zaman görün onlar yeterince millete yürüdüler sıra millette.

BUNLARA DA BAKIN