23 şüpheliye işlem

Malatya 'da Nisan ayı içerisinde FETÖ terör örgütüyle mücadele kapsamında 23 şüpheli hakkında işlem yapıldığı ve bunlardan 4 şüphelinin tutuklandığı açıklandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
23 şüpheliye işlem
Malatya ‘da Nisan ayı içerisinde FETÖ terör örgütüyle mücadele kapsamında 23 şüpheli hakkında işlem yapıldığı ve bunlardan 4 şüphelinin tutuklandığı açıklandı.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

İl Emniyet Müdürlüğünden FETÖ/PDY Terör Örgütü ile mücadele kapsamında Nisan ayında yürütülen çalışmalar hakkında verilen bilgi de, “FETÖ/PDY Terör Örgütü ile Mücadelede; 8 şahsa işlem yapılmış ve bu şahıslar işlemlerinin ardından şubeden serbest bırakılmıştır. Ayrıca diğer illerden gelen savcılık talimatları ile 15 şahıs yakalanmış; bunlardan 4 şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiş, 5 şahıs Adli Kontrol Kararıyla serbest bırakılmış olup, 6 şahıs ise şubeden serbest bırakılmıştır.” denildi. 

DEAŞ Terör Örgütüne yönelik soruşturma da ise 1 şüphelini yakalandığı ve soruşturmada sonucunda tutuklandığı kaydedilirken,  PKK/KCK Terör Örgütü ile Mücadelede ise yakalanan 1 şüphelinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği bildirildi.  

MLKP terör örgütünün Avrupa yapılanması içerisinde faaliyet yürüttüğü tespit edilen 2 şahıs hakkında aranma kayıtlarına aldırılması için çalışma yapıldığı belirtildi. 

Haber Merkezi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN