Vali Baruş'tan yeni yıl ziyaretleri

Vali Aydın Baruş, 2021 yılının son saatlerinde Çocuk Evleri Sitesini, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde yeni yıla girmesi için görev başında bulunan Emniyet, Jandarma karakol ve uygulama noktalarına, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ve 112 Komuta Merkezi personeline moral ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Vali Aydın Baruş, 2021 yılının son gününde ilk olarak Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek koruma altındaki çocukların yeni yılını kutladı. Onlara çeşitli hediyeler vererek okul hayatı ve gelecek hayalleri üzerine sohbet etti. Daha sonra Sümer Polis Merkez Amirliği ve Cumhuriyet Jandarma Karakolunu ziyaret ederek personelin yeni yılını kutladı, görevlerinde başarılar diledi. Vali Baruş, “Vatandaşın huzur ve güvenini sizler tahsis ediyorsunuz, sizlerin varlığı ile milletimiz evlerinde güven içinde yaşıyor. Yeni yılın sizlere ve ailelerinize hayırlar getirmesini diliyorum” diyerek Jandarma ve Emniyet güçlerinin yeni yılını kutladı.

Çelikhan, Ankara yolu ve Yazıhan yolu uygulama noktasını ziyaret eden Vali Aydın Baruş, uygulamada görevli personelin yeni yılını kutlayıp onlarla bir süre sohbet edip görevlerinde başarılar diledi.

Ardından Özel Harekat Şube Müdürlüğü ve Çevik K

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN