Duyarsız Kalmadı Haberleri

Duyarsız Kalmadı Haberleri

Çınar duyarsız kalmadı

3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği ve Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Engelli Çalışma Gurup Başkanı Lale Naile Altıntaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı tekerlekli sandalye ihtiyacına Yeşilyurt Belediyesi karşılıksız kalmadı.

Duyarsız kalmadı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde doğa fotoğrafçısı tarafından telef olmuş halde bulunan tilkinin araba çarpması sonucu öldüğü anlaşıldı.

Vali duyarsız kalmadı

Koronavirüsün en çok etkilediği sektörlerin başında gelen yazılı basın, resmi ve özel ilan gelirlerinde ciddi düşme yaşaması nedeniyle mahalli gazetelere destek vermek amacıyla Malatya Valiliği, yerel gazetelerden günlük on adet satın alarak, zor bir süreçten geçen Malatya yerel basınına bir nebze de olsa destek oluyor.

Duyarsız kalmadık

Kan stoklarının azalmasının ardından başlatılan bağış kampanyasına Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) destek oldu. MTSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, "Malatya esnafı, sanayicisi ve tüccarı olarak kan bağışındaki duyarlılığımız hayat kurtaracağına inandığımız içindir" dedi.

Sağlık çalışanları duyarsız kalmadı

Yeni tip korona virüs (Covid-19) ile mücadelede örnek görev ifa eden sağlık çalışanları bu kez de Kızılay'ın kan kampanyasına duyarlılık gösterip kan bağışı yaptı.

Vali duyarsız kalmadı

Vali Aydın Baruş başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu, Kasaplar Pazarı, Balıkçılar Pazarı ve Sebzeciler Pazarı ile Tavukçular pazarının kurallara uyulması şartı ile faaliyetlerin devam ettirilmesine karar verdi.

BİSK duyarsız kalmadı

İstanbul Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) Başkan Yardımcısı Mustafa Babuz ile Beykoz İlçe Gençlik Spor Müdürü hemşehrimiz Bülent Küçük, 6,8 büyüklüğündeki depremle sarsılan Malatya'yı ziyaret etti. BİSK tarafından toplanan 500 adet battaniye, 300-350 civarında ısıtıcı, ayakkabı, çocuk elbisesi ve çeşitli ihtiyaçları içeren malzemelerin dağıtımı gerçekleştirildi.

Emniyet duyarsız kalmadı

Dünkü gazetemizde yer alan 'Engellilere engel olmayın' haberimize Malatya İl Emniyet Müdürlüğü duyarsız kalmadı.

Fendoğlu duyarsız kalmadı

Malatya’da okuma-yazmayı yeni öğrenen minik Kardelen, yazdığı mektupla MHP Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’yu evine davet etti. Milletvekili Fendoğlu ise bu çağrıya duyarsız kalmayarak Kardelen’i evinde ziyaret etti.

Duyarsız kalmadılar

Malatya'da ayakkabı boyacılığı yaparak geçimini sağlayan 63 yaşındaki Sabite Bütün'e Yeşilyurt Belediyesince yardımda bulunulduğu bildirildi.

Gevrek duyarsız kalmadı

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden takımlarının maçını izlemek isteyen 21 öğrencinin hayalini gerçekleştirecek.

Başkan Polat duyarsız kalmadı

Malatyaspor sevdalısı 86 yaşındaki Musa Fırat, izlemeyi çok istediği Yeni Malatyaspor- Galatasaray maçını Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın onur konuğu olarak protokolden izledi.

Medine Turizm duyarsız kalmadı

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’nı uygulayan ilk ulaşım firması Malatya’da, Medine Turizm oldu. Medine Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin, “Hazine ve Maliye Bakanlığımızın Enflasyonla Topyekûn Mücadeleye katkı amacıyla Medine Turizmin seyahat ettiği her yerde yüzde 10 indirim uygulayacak” dedi.