En İyiler Malatya'da

Türkiye'nin ilk ve tek Spikerler Platformu Kırmızı Türk Spiker Dünyası'nın halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 11 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni ikinci kez Malatya'da. Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olacağı, 'Baştürk Cam 2. Altın Kayısı Ödülleri' Ödül Töreni, 18 Eylül 2020 Cuma Tarihinde Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu'nda yapılacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
En İyiler Malatya'da
Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu Kırmızı Türk Spiker Dünyası’nın halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 11 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni ikinci kez Malatya’da. Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olacağı, “Baştürk Cam 2. Altın Kayısı Ödülleri” Ödül Töreni, 18 Eylül 2020 Cuma Tarihinde Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda yapılacak.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Seçici Kurul değerlendirmesi ve Halka açık oylamalar sonucunda Türkiye’nin farklı yerlerinde alanında en başarılıların ödül aldığı tören birçok farklı kategoride ödül verecek.  Baştürk Cam Altın Kayısı Ödülleri, bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor. KırmızıTürk Spikerler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan Kaya, tarafından düzenlenen https://altinkayisiodulleri.com/ üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği Malatya’da yapılan ödül töreni Akif Kaplan’ın organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor. 

İlklere sahne olacak

KırmızıTürk Haber Spikerlik ve sunuculuk mesleğine farkındalığı artırmak için gerçekleştirdiği diğer çalışmaların yanı sıra bu kez Malatya’da başta spikerlik ve sunuculuk mesleği olmak üzere birçok farklı alanın altını çizmiş olacak. Bu yıl 2.Altın Kayısı Ödülleri Töreninde özellikle Kültür Sanat ve Yaşamımıza değer katanlar farklı alanlarda ödüllendirilmiş olacak. Destan şehri olan Türkiye’nin çok özel bir konuma sahip şehri Malatya en iyilerin buluşma noktası olacak. Ödül törenine katılacak şanslı konuklar törende büyük sürprizlere tanık olacaklar. Pandemi şartları nedeni ile geceye sınırlı sayıda çok özel davetli davetiye ile katılabilecek. Siyaset, medya, sanat ve iş dünyasının heyecanla beklediği Baştürk Cam KırmızıTürk Altın Kayısı Ödülleri; 18 Eylül 2020 Cuma Günü saat 19.30’da Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Salonu’nda gerçekleşecek.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN