Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 21:09
 
NETHABER 13. Yaşını Kutladı
Adalet terazisinden şaşmayarak kurulduğu ilk günden itibaren her zaman doğru ve haklının yanında duran gazetemizin 13. kuruluş yıldönümünde çalışanlar ve bazı okurları kestikleri pasta ile kutladı. Malatyalı siyasiler ve il protokolü tebrik mesajı ve çiçekler gönderdi.
YAŞAM Haberi
NETHABER 13. Yaşını Kutladı

NETHABER Grubu çalışanlarının da katıldığı kutlamada ilk konuşmayı yapan gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmet Keskin, 2007 yılında ''NetHaber, Doğru Yorum'' şiarıyla yola çıktıklarını belirterek, her zaman “Hakkın ve Halkın” yanında yer aldıklarını kaydetti. Malatya kamuoyunun aydınlatma, bilgilendirme ve bilinçlendirme gayreti içinde çalıştıklarını vurgulayan Keskin, “Bizim için çok heyecanlı bir an. Çünkü NetHaber sadece bir gazete değil, bir değişim öncüsü, Malatya’nın bir kanaatinin oluşmasının olmazsa olmazdır. 13 yılda Malatya’mıza çok önemli katkılar sağladık. Haberlerimizde her zaman hakkın ve doğrunun yanında yer aldık. Bunu yaparken her gün yağmurda çamurda, soğukta sıcakta her şartlarda gazete dağıtımı yaparak, okuyucularımıza ulaşmamızı sağlayan kardeşlerimiz başta olmak üzere gazetemize emeği geçen tüm kardeşlerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Öte yandan gazetemizin 13’üncü kuruluş yıldönümü gazete binamızda pasta keserek kutlandı. Gazetemizin 13.kuruluş yıldönümü dolayısıyla tebrik ziyaretlerinde Basın İlan Kurumu Malatya Müdürü Nihat Abacı, Yeşilyurt belediye meclis üyesi Nusret Aslan, AK Parti eski il başkan yardımcılarından Şahin Karahan ve Cumali Altıntop ile Erbakan Vakfı Malatya Şube Başkan yardımcısı Murat İlgün bulunur iken çok sayıda okurumuzda tebrik mesajı gönderdi.

İLKENİZİ TAKDİR EDİYORUM

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Malatya’nın tanıtımı ve gelişmesi yönünde yapmakta olduğunuz yapıcı haber ilkenizin devamını diler, gazetenizin 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle çalışanlarınızı tebrik ederim” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Malatya’nın tüm gerçeklerini kamuoyuna şeffaf bir şekilde açıklayan Net Haber Gazetesi, toplumun tarafsız haber alma ihtiyacını ve özlemini karşılamakta, başarılı çalışmalara imza atmaktadır. İlimizin sosyal ve kültürel yaşantısında, halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan, Net Haber Gazetesi’nin 13. kuruluş yıldönümünü kutluyor, gazetenin bugünlere gelmesinde emek veren köşe yazarları, muhabirler, editörler ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi. Malatya Valisi Aydın Baruş, “Yerel basınımızın güzide temsilcilerinden NetHaber gazetesinin 13.yayın yılına girmesi nedeniyle tüm çalışanları kutlar, bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

TARAFSIZ HABERCİLİĞİNİZ VAR

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “NetHaber Gazetesi kurulduğu günden buyana yapmış olduğu ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışıyla Malatya basınına ayrı bir güç katmıştır. Gazetenizin 13.yayın yılına girmesi nedeniyle tüm çalışanlarınızı tebrik eder, yayın hayatınızda başarılarınızın devamın dilerim” dedi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Diyarbakır İl Müdürü Fikret Dişlioğlu da gönderdiği kutlama mesajında nice yıllara temennisinde bulundu. Ayrıca, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, TESKOMB Bölge Başkanı İsmet Bayram, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren de çiçek gönderdi. 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Yusuf Cici
Etiketler: NETHABER, 13., Yaşını, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı