Haber Detayı
03 Mart 2018 - Cumartesi 09:46
 
Millet sandıkta cevap verecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhur İttifakı’nın karşısında duran gayri milli ve gayri yerli siyasi partilere milletin sandıkta gereken cezayı vereceğini söyledi. Çalık, “Güçlü Türkiye’ni inşası için önemli olan Cumhur İttifakı ile Türkiye’miz başarılarına başarı katacaktır” dedi.
SİYASET Haberi
Millet sandıkta cevap verecek

BAHÇELİ İLE YÜRÜYÜŞÜMÜZ SÜRECEK

Çalık, AK Parti Malatya İl Başkanlığına yeniden seçilen Hakan Kahtalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde gazetecilere gündemi değerlendirdi. MHP lideri Devlet Bahçeli’ye övgüler dizen Çalık, “15 Temmuz sonrası MHP ile başlatmış olduğumuz Yenikapı ruhu, milli ve yerli duruş MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından devam ettiriliyor. Darbecilere, ülkenin büyümesini istemeyenlere karşı milli ve yerli duruşunu devam ettiren Bahçeli ve MHP'li kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak nitelendirdiğimiz milli ve yerli duruşu olan kişilerle yol yürüyüşümüz 2019’da devam edecek” dedi.

ŞEHİTLERİN KEMİKLERİNİ SIZLATIYORLAR

Cumhur İttifakı’nın karşısında duran siyasi partileri gayri milli olarak tanımlayan Öznur Çalık, “Cumhur İttifakı'nın karşısında duran gayri milli ve gayri yerli olan siyasi partilere de milletimiz sandıkta gereken cezayı verecektir” dedi. Çalık, tüm siyasi partileri vatanın bölünmez bütünlüğü içerisinde bir arada olmaya davet ederek, “Milli ve yerli duruşun karşısında duran tüm siyasi partiler şehitlerin kemiklerini sızlatmaktadır. Cumhur İttifakı ile Türkiye’miz başarılarına başarı ekleyecek. Güçlü Türkiye'nin inşası için Cumhur İttifakı en başarılı ittifak olacak” şeklinde konuştu. Haber-Foto: Hanifi Evren

Kaynak: Editör:
Etiketler: Millet, sandıkta, cevap, verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı